Boxovací pytel TRINFIT Classic 150 x 35 cm / 40 kg

Skladem
Cena vč. DPH: 2 890 Kč
Přidat do porovnání Přidat do porovnání
  • Popis produktu
  • Technické informace

Boxovací pytel TRINFIT Classic 150 x 35 cm / 40 kg

TRINFIT Classic 150 x 35 cm / 40 kg je kvalitní boxovací pytel, který je ideální pro trénink doma nebo v posilovně. S rozměry 150 x 35 cm a hmotností 40 kg, tento pytel nabízí dostatečnou velikost a váhu pro efektivní cvičení.

Díky svému trvanlivému materiálu z odolného bisonylu a výplně z netoxické směsi textilií je tento boxovací pytel maximálně pružný a odolný. Jeho kvalitní plnění zajišťuje, že se bude správně chovat při tréninku a poskytne vám potřebný odpor pro efektivní trénink úderů.

Boxovací pytel TRINFIT Classic je snadno upevnitelný za popruhy s ocelovými kroužky, pomocí závěsného řetězu, který je součástí objednávky.

TRINFIT Classic 150 x 35 cm / 40 kg můžete zlepšit svou kondici, sílu a techniku. Je to skvělý nástroj pro trénink boxu a bojových umění. Ať už jste začátečník nebo pokročilý sportovec, tento boxovací pytel vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

Vyzkoušejte TRINFIT Classic 150 x 35 cm / 40 kg a začněte trénovat jako profesionál!

 

Parametry:

  • Vnější vrstva: Vnější vrstva boxovacího pytle TRINFIT Classic je vyrobena z vysoce odolného bisonylu, který je žádaný především pro svou pružnost a dlouhodobou výdrž.
  • Výplň: Výplň pytle je tvořena ze směsi kvalitních netoxických textilií, které zaručují zdravotní nezávadnost, eliminaci nepříjemného zápachu a především vysokou hustotu a odolnost i při pravidelném používání.
  • Rozměry: Rozměry boxovacího pytle TRINFIT Classic 150 x 35 cm zajišťují dostatečnou velikost pro trénink kopů nad pás, ale i pod pás tzv. low kicků a samozřejmě i úderů. Součástí je řetěz, který má délku cca 26 cm (měřeno bez karabiny) a po zavěšení je pytel prodloužen o zhruba cca 23 cm od stropu.
  • Hmotnost: Hmotnost 40 kg je optimální pro nácvik kopů a úderů, ať už jste začátečník, nebo profesionální fighter!
  • Barva: černá
  • Součástí: Kvalitní závěsný řetěz

 

Ostatní informace:

  • Záruka: 24 měsíců

Technické informace

Dostupnost ND:
Standardní
Zajištění servisu:
Standardní

Boxovací pytle

Hmotnost:
40 kg
Výška:
150 cm
Typ boxovacího pytle:
Plněný
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací