Eliptické trenažéry, crossové trenažéry

Eliptické trenažéry TRINFIT Monta jsou zárukou kvalitního zpracování a bezpečného, zdravého cvičení pro začátečníky i pokročilé cvičence. Masivní, kvalitní konstrukce s prémiovým a odolným lakováním pro dokonalý vzhled jsou tím, co eliptické trenažéry TRINFIT odlišuje od řady jiných výrobků. Propracovaná konstrukce s velkými setrvačníky na eliptických TRINFIT znamená maximální ergonomii, zdravější pohyb.

Cvičením na eliptickém trenažéru dokonale protrénujete kompletně všechny svalové partie horních i dolních končetin, aniž byste namáhali vaše klouby. V nabídce máme eliptické trenažéry s předním setrvačníkem a se zadní setrvačníkem.

Rychlá doprava po celé ČR zdarma, v případě zájmu montáž technikem, servis v případě poruchy u zákazníka, to jsou jen některé z výhod při nákupu většiny eliptických trenažerů u nás.

Eliptické trenažéry, crossové trenažéry

702 030 255

Zákaznická podpora (9 - 18 h)

Děkujeme za vaši důvěru kterou vkládáte do značky TRINFIT a ujišťujeme vás, že uděláme vše pro vaši spokojenost jak s produkty Trinfit, tak i našimi službami a zákaznickým servisem. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na výše uvedených kontaktech. 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací