Servis značky TRINFIT

 

Jako autorizovaný distributor značky TRINFIT pro ČR Vám vždy dodáme kompletní zboží TRINFIT včetně originální dokumentace, českého návodu a potvrzeného záručního listu.

Jelikož snahou značky Trinfit je nabízet zákazníkům komfortní služby a servis, poskytujeme na všechna zařízení nadstandatní prodlouženou záruku 36 měsíců, Na jednotlivé důležité komponenty strojů pak prodlouženou záruku až 5 let a v případě potřeby zásahu technika tento zajišťujeme přímo u zákazníka doma. Při problému se strojem tedy není nutné jej zasílat k reklamaci či na servis, stačí vyplnit níže uvedený servisní formulář a reklamační technik s Vámi domluví další postup.

 

Kontaktní formulář pro záruční / pozáruční servis

Vyplňte prosím níže uvedený formulář, adresu je třeba vyplnit tu, na které se stroj nachází. Náš pracovník Vás bude následně kontaktovat.


702 030 255

Zákaznická podpora (9 - 18 h)

Děkujeme za vaši důvěru kterou vkládáte do značky TRINFIT a ujišťujeme vás, že uděláme vše pro vaši spokojenost jak s produkty Trinfit, tak i našimi službami a zákaznickým servisem. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit na výše uvedených kontaktech. 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací