Boxovací pytel TRINFIT Luxury PRO 120 x 35 cm / 33 kg

Skladem
Cena vč. DPH: 4 570 Kč
Přidat do porovnání Přidat do porovnání
  • Popis produktu
  • Technické informace

Boxovací pytel TRINFIT Luxury PRO 120 x 35 cm / 33 kg

Pokud hledáte bezkonkurenční boxovací pytel, který vám poskytne perfektní trénink a maximální životnost, pak je pro vás ručně prošívaný boxovací pytel TRINFIT Luxury PRO 120 x 35 cm / 33 kg ideální volbou.

Trinfit Luxury PRO je vyroben ze 3 speciálních vrstev – První dvě vrstvy jsou kombinací tkaného plátna, které je potažené vrstvou PVC a třetí vrstva je z prémiové umělé kůže, která je vyztužena silnou polyuretanovou vrstvou. Kombinace těchto 3 vrstev zaručuje bezkonkurenční pevnost, odolnost a krásný vzhled přírodní kůže. Výplň z netoxické směsi textilií pak zajišťuje zdravotní nezávadnost a potřebný odpor pro efektivní trénink úderů.

Boxovací pytel TRINFIT Luxury PRO je snadno upevnitelný za masivně vyztužené popruhy ze sedmi vrstev umělé kůže s ocelovými kroužky, pomocí závěsného řetězu, který je součástí objednávky.

TRINFIT Luxury PRO 120 x 35 cm / 33 kg můžete zlepšit svou kondici, sílu a techniku. Je to skvělý nástroj pro trénink boxu a bojových umění. Ať už jste začátečník nebo profesionální sportovec, tento boxovací pytel vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

Vyzkoušejte TRINFIT Luxury PRO 120 x 35 cm / 33 kg a trénujte jako opravdový profesionál!

 

Parametry:

  • Vnější vrstva: Luxury PRO je vyroben ze 3 speciálních vrstev – První dvě vrstvy jsou kombinací tkaného plátna, které je potažené vrstvou PVC a třetí vrstva je z prémiové umělé kůže, která je vyztužena silnou polyuretanovou vrstvou. Kombinace těchto 3 vrstev zaručuje bezkonkurenční pevnost, odolnost a krásný vzhled přírodní kůže.
  • Výplň: Výplň pytle je tvořena ze směsi kvalitních netoxických textilií, které zaručují zdravotní nezávadnost, eliminaci nepříjemného zápachu, a především vysokou hustotu a odolnost i při náročném používání. 
  • Několikrát prošívané švy pro maximální pevnost boxovacího pytle ve spojích a namáhaných místech!
  • Rozměry: Rozměry boxovacího pytle TRINFIT Luxury PRO 120 x 35 cm zajišťují dostatečnou velikost pro trénink kopů nad pás i úderů. Součástí je řetěz, který má délku cca 26 cm (měřeno bez karabiny) a po zavěšení je pytel prodloužen o zhruba cca 23 cm od stropu.
  • Hmotnost: Hmotnost 33 kg je optimální pro nácvik kopů a úderů, ať už jste začátečník, nebo profesionální fighter!
  • Barva: tmavě hnědá
  • Součástí: Kvalitní závěsný řetěz

 

Ostatní informace:

  • Záruka: 24 měsíců

 

Technické informace

Dostupnost ND:
Standardní
Zajištění servisu:
Standardní

Boxovací pytle

Hmotnost:
33 kg
Výška:
120 cm
Typ boxovacího pytle:
Plněný
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací