Kinomap licenční karta - 12 měsíců

Skladem
Cena vč. DPH: 2 090 Kč
Přidat do porovnání Přidat do porovnání
  • Popis produktu
  • Technické informace

Kinomap licenční karta - 12 měsíců

Díky KINOMAPU dostanou Vaše tréninky na fitness trenažérech nový rozměr. Nekončící dřina a nuda se hravě otočí do roviny zábavy, závodění a sledování vývoje svých tréninkových hodnot.

Zakoupením této licenční karty získáte 12 měsíců předplatného aplikace KINOMAP. Díky tomu bude moci trénovat téměř kdekoliv na světě a váš trénink se tak stane zábavnějším.

Aplikaci je možné stahovat jak z GooglePlay do svých chytrých zařízení s OS Android nebo z AppStore do chytrých zařízení s operačním systémem iOS.


Kinomap nabízí 2 možnosti využití, a to přímé propojení trenažéru a aplikace pomocí Bluetooth komunikace nebo bez párování pomocí snímaní cvičence přes optický senzor kamery na Vašem chytrém zařízení. U obou využití Vám aplikace nabídne plynulé video Vámi vybrané trasy, ale jen pomocí Bluetooth spojení Vám bude trenažér sám přidávat zátěž, sklon, dle toho, kde se právě na trati nacházíte.

Aplikaci KINOMAP můžeme jen doporučit, a to nejen z důvodu, že je s většinou našich strojů kompatibilní za vše mluví i její hodnocení v internetových obchodech, kde získala 4,5 hvězdy z 5 možných.

Aplikace KINOMAP nabízí přes 100.000 km tras, v počtu přes 10.000 variant. Trasy jsou z reálného prostředí natočené ve vysokém rozlišení a jsou přizpůsobeny na všechny typy fitness trenažérů, tedy na běžecké pásy, cyklotrenažéry, rotopedy, eliptické trenažéry i veslovací trenažéry. 

Hlavní výhodou je, že máte při Vašem tréninku cíl, místo, kam dojet/ doběhnout/ doveslovat a Vaše výsledky můžete neustále zlepšovat, případně i závodit s ostatními na trati. Velkou výhodou je, že svůj trénink přenesete virtuálně do míst, kam se mnozí z nás nikdy nepodíváme, zajímavých lokalit z celého světa je zde opravdu velké množství.


Pro nové uživatele Kinomap nabízí 14denní zkušební verzi zdarma, během které se o kvalitách aplikace můžete přesvědčit sami. Jediné, co k tomu potřebujete, je vytvořit si uživatelský účet na stránkách Kinomapu, nebo v samotné aplikaci.

Není nutné zadávat žádné platební údaje, pouze provést registraci a přihlásit se do aplikace na vašem zařízení. Po dobu 14 dnů můžete zdarma využívat všechny výhody a vyzkoušet si je na vašem trenažéru. Zkušební verze se spustí po prvním tréninku. Tréninkové režimy včetně volné jízdy, strukturovaných tréninků a obsahu mapového režimu jsou zcela zdarma a nevyžadují žádné předplatné i po skončení bezplatné zkušební doby.

Pokud se Vám aplikace zalíbí, můžete využít naší nabídky roční licence.


Videotrasa ubíhá plynule podle Vaší intenzity tréninku, to je největší výhodou oproti aplikacím, které využívají podobný systém jako GoogleMaps, kde je posun po trati znázorněn "pouze" statickými fotkami zobrazovanými po pár desítkách metrů.

KINOMAP komunikuje s trenažéry přes Bluetooth, avšak aplikaci je možné velmi dobře využít i bez párování přes Bluetooth. Aplikace má v sobě též zabudovanou funkci "snímaní cvičence pomocí optického senzoru". Párování stroje s aplikací probíhá přímo v aplikaci, kde jednoduchou formou vyberete ze seznamu přímo Váš stroj.

Aplikace Kinomap kromě videotras nabízí také další režimy a módy tréninku, které můžete využívat.  Jedním z nich jsou tréninková videa, podle kterých můžete cvičit na vašem trenažéru, nebo i mimo něj. Naleznete zde tréninky pro všechny druhy trenažérů určené na budování kondice, hubnutí a další.

 Programovou nabídku trenažéru si můžete rozšířit pomocí strukturovaných tréninků, které si můžete snadno také upravovat a vytvářet v jednoduchém editoru. Připojit se můžete také do "Multiplayeru", ve kterém se s ostatními uživateli připojíte do plánovaných událostí. K dispozici jsou také tréninky podle GPS souřadnicí na mapě a volný trénink, ve kterém si upravujete zátěž podle svého uvážení.

Promo video k aplikaci:


Aplikace KINOMAP umožňuje získaná data z tréninků archivovat a vyhodnocovat a zároveň Vám umožní k tomuto účelu využít i další aplikace, které se dají s KINOMAPEM přímo propojit.

Tímto způsobem jde sdílet data zejména s aplikacemi STRAVA, Adidas Running, TreaningPeaks, Runkeeper a další.

 

Kinomap pro uživatelé také nabízí možnost vytvoření vlastní videotrasy. Můžete tak do aplikace nahrát vaší oblíbenou trasu. Potřebovat k tomu budete kvalitní a přesné GPS zařízení, aplikaci, která zaznamenává GPS údaje (například Strava) a kameru s dostatkem místa pro natáčení a nabitou baterií (například GoPro).

 

V přiloženém videu naleznete jednoduchý návod:

Technické informace

Příslušenství ke strojům

Typ příslušenství:
Software

Tréninkové trasy

Vytvoření vlastní trasy GoogleMaps:
ne
Video trasy:
ano

Kompatibilita s trenažéry

Bluetooth propojení aplikace s trenažérem:
ano
Snímaní pomocí optického senzoru:
ano

Komunikace s hrudním pásem

Možnost propojení Bluetooth hrudního pásu s aplikací:
ano
HRC program řízený tepem:
ne

Multimediální funkce:

Bezdrátové přenesení obrazu na chytrou TV či obrazovku PC:
ano
Porovnávání s ostatními uživateli:
ano
Grafické ztvárnění uživatele:
ne

Kompatibilita s operačním systémem

Aplikace je kompatibilní s operačním systémem iOS (apple store):
ano
Aplikace je kompatibilní s operačním systémem Android (google play):
ano

Platby

Zdarma:
ne
Zkušební verze:
ano

Archivace tréninků

Ukládání tréninkových hodnot:
ano
Exportování tréninku do jiných aplikací:
ano
Přenášení tréninkových hodnot z trenažéru do aplikace:
ano

Simulace terénu

Simulace sklonu běžeckého pásu:
ano
Simulace zátěže trenažéru:
ano

Kompatibilita se zařízením

kompatibilní běžecké pásy:
ano
kompatibilní rotopedy:
ano
kompatibilní cyklotrenažéry:
ano
kompatibilní veslovací trenažéry:
ano
kompatibilní eliptické trenažéry:
ano
propojení se sportesterem:
ne
propojení s váhou Tanita:
ne
Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací