Vše o nákupu

 

Online obchod Trinfit.cz

Trinfit.czNákupem výrobků značky Trinfit u nás získáte kvalitní produkty přímo od výrobce. Náš obchod je zárukou oficiálně distribuovaných výrobků zn. Trinfit, včetně kompletní dokumentace, podrobného návodu a potvrzeného záručního listu. 


Veškeré zboží na našich skladech

Ročně zrealizujeme tisíce objednávek po celé republice, k čemuž využíváme skladové prostory o celkové ploše 2 100 m2


Doprava a montáž u vás doma

U většiny strojů a fitness trenažérů Trinfit nabízíme dopravu po celé ČR zdarma, v případě zájmu lze provést i montáž strojů. Díky velkým skladovým zásobám mohou být vaše objednávky vyřizovány rychle a bez zbytečných prodlev. Našimi zákazníky jsou soukromé osoby, lidé, kteří si čím dál tím častěji uvědomují cenu svého zdraví i vrcholový sportovci. Současně zajištujeme i záruční a pozáruční servis na námi dodané zboží po vzájemné domluvě. 

  • Ve výjimečných případech je technik oprávněn odmítnout provedení montáže (např. neuzpůsobený prostor pro instalaci, nepřístupná místnost, bezpečnostní důvody atd.).

 

Prodloužená záruka se zajištěním servisu u zákazníka

S ohledem na vysokou kvalitu produktů značky Trinfit je na většinu strojů poskytována nadstandartní prodloužená záruka 36 měsíců, na některé důležité komponenty až 5 let. Na všechny stroje zajišťujeme servis přímo u zákazníka doma v případě poruchy v případě nutnosti zásahu servisního technika. Stroje tedy není třeba zasílat či vozit na opravu, v případě poruchy na místo dorazí technik a závadu odstraní. Samozřejmostí je u výrobků Trinfit i garantovaná dostupnost náhradních dílů a pozáruční servis.


Odborné poradenství na infolince

Na naší prodejně i zákaznické lince je Vám k dispozici kvalifikovaný personál, který Vám ochotně poradí s výběrem stroje Trinfit vhodného právě pro Váš účel, s ohledem na Vaše tělesné proporce a finanční možnosti.

 

Kompletní obchodní podmínky najdete ZDE .

 


TRINFIT - kvalita pro váš trénink

Česká značka Trinfit nabízí ucelený sortiment vybavení pro domácí i lehce komerční posilovny. Posilovací stroje, fitness trenažéry a doplňky Trinfit jsou zárukou bezpečného a bezproblémového tréninku jak pro kondiční cvičence tak i profesionální sportovce. Vyberte si i vy z širokého sortimentu značky Trinfit.   


 

 

 

 

 

 

 

 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací