Nové posilovací věže TRINFIT již v nabídce

Nová kolekce posilovacích věží TRINFIT vám zaručí bezpečný trénink v pohodlí vašeho domova. Masivní rámové konstrukce, možnosti přizpůsobení výšce člověka či velký rozsah zátěží dělá z věží TRINFIT optimálního partnera pro váš trénink. Vyberte si z široké nabídky posilovacích věží TRINFIT a posuňte svůj trénink na zcela novou úroveň. 

V naší nabídce si tak můžete vybrat z řady modelů, aby vaše nároky byly plně uspokojeny. Posilovací věže nabízíme s  dostatečně velkým rozsahem zátěže, přirozenou a komfortní ergonomií pohybu při tréninku, v neposlední řadě s velkými a masivními rámy pro maximální pohodlí a stabilitu korespondující s danou cenovou relací.

 

GX1

 

 

Jako aktuálně nejnižší model nabízíme TRINFIT Gym GX1. Tento model patří mezi základní věže určené pro nenáročné uživatele v domácím prostředí. Nabízí přes 40 cviků pro trénink celého těla s minimálními nároky na prostor. Zátěžové cihly umožňují odpor do 60 kg zpřevodované pro jednotlivé adaptéry a díky kvalitním kladkám osazené ložisky je ergonomie cviku zcela přirozená a plynulá.

 

 

GX3

 

 

Jedním z dalších modelů je například TRINFIT Gym GX3, která je velice oblíbeným a univerzálním modelem určený do domácího prostředí. Tento model nabízí jíž více jak 50 druhů cviků a je ho konstrukce nabízí cvičení už i cvičencům do 200 cm s nosností masivního rámu do 130 kg. I závaží je zde samozřejmě navýšeno a díky převodovému systému lze nastavit zátěž do 80 kg.

 

 

 

 GX7

 

Pro opravdu náročné uživatele máme v nabídce například model TRINFIT GYM GX7. Tento modle patří k aktuálně vrcholným modelům, které nabízíme a je určen pro uživatele, kteří vyžadují skutečný komfort a neřeší prostorové nároky věže. Tento model nabízí již přes více jak 110 cviků s odporovou zátěží do 80 kg. Vyhoví uživatelům všech tělesných výšek s nosností do 150 kg. Předností tohoto modelu je především samostatný leg press a tricepsová bradla s přednožováním, které značně rozšiřující množství cviků.

 

 

Kompletní nabídku našich produktů můžete vidět v sekci POSILOVACÍ VĚŽE, kde si určitě vyberete ideální produkt pro vaše nároky.

 

 

 

 

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací